KONST / Litografier / Färglitografi 10838326
nr 1083 8326
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Färglitografi, Karin Dahlin (f. 1975), 47/90, signerad, 30x30, oramad
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 januari 2017
kl 20:23:57
15/1 08:56:43
100 kr
16/1 18:39:06